‘Mortja veshin e saj’, Arbana i nxjerr mesazhet ndjekëses dhe nuk ia lë mangët

Arbana ka postuar së fundmi në InstaStory disa foto ku tregonte look-un e saj në dasmën ku ishte e ftuar. Mirëpo mes mesazheve të shumta, ajo ka vënë re një ndjekëse që i shkruante duke menduar se mesazhet po ia dërgon mikeshës, kur në fakt po ia dërgonte vetë Arbanës.

“Sa fustan të bukur ka shtriga. A ça i ka bërë atij veshi ajo. Mortja veshin e saj”, janë disa nga mesazhet.

“Dikush t’i thotë që po mi çon mua mesazhet në vend që t’ja nisë shoqes”, shkruan Arbana.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...