Italianët nuk e mirëpresin lidhjen me Jori Dellin, reagon Fred De Palma!

Të gjithë e dimë tashmë që Jori Delli është në një lidhje me këngëtarin italian Fred de Palma.

Pak kohë pasi dyshja bënë publike lidhjen e tyre nuk kanë munguar fotot e përbashkëta në rrjetet e tyre sociale.

Një ditë më parë modela postoi disa imazhe romantike me artistin, ku nuk kanë munguar komentet negative nga italianët për De Palma-n.

“Si e “bën” me një djalë me një tatuazh palme në fytyrën e tij është një mister”, shkruan komentuesi.

“O è ricco o è rocco”, i përgjigjet një tjetër komentues, një shprehje që i referohet një personi të pasur ose madhësisë së organit të tij gjenital.

“O è ricco o è rocco (Ose është i pasur ose e ka të madh)”.

“Ose të dyja”, i përgjigjet Fred De Palma.

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...