I dënuar me burg për korrupsion, zbulohet kush është kunati i Olta Gixharit

Gerta Gixhari ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory një video ku tregon se partneri i saj Iljaz Labi feston ditëlindjen.

Gerta e surprizoi partnerin edhe me disa fjalë zemre.

“Optimizmi, energjia, kurajo dhe dashuria ku unë mbështetem”, shkruan moderatorja për partnerin e saj.

Por Iljaz Labi, nuk është një emër i panjohur për median dhe drejtësinë shqiptare. Ai është ish-zv.drejtori i Burgjeve, i akuzuar për korrupsion me tenderat e burgjeve është dënuar me 3 vite burg, në vitin 2018.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...