Habitën botën; Si duken sot binjaket që i bënë të gjithë të buzëqeshin?

Të gjithë i mbajnë mend dy binjaket të cilat në momentin e lindjes ishin të kapura për dore.Ato që nga lindja qëndruan afër njëra tjetrës, e kapja e dorës rezultoi edhe ndër vite.

Tashmë Jenna dhe Jillian Thistlethwaite kanë mbushur dy vjeç dhe janë po aq të lidhura me njëra-tjetrën si në ditën e parë.

Kapja e dy motrave dorë për dore i emocionoi të gjithë të pranishmit në spital, por edhe të gjithë ata që u njohën me fotografinë e dy vogëlusheve.

Por shikoni se si duken ato sot.

 

 

 

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...