FOTO/ Me pushime në Mykonos, Luana Vjollca ‘ngre temperatura”, moderatorja pozon me…

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca, duket se po shijon disa ditë pushimi.

Bukuroshja si destinacion të këtyre pushimeve ka zgjedhur Mykonos në Greqi.

Luana ka zgjedhur të shpërndajë disa foto në instagram nga ku ka marrë vëmendje të madhe.

Luana ka zgjedhur të pozojë me një fustan të thjeshtë ngjyrë krem duke theksuar linjat atraktive trupore.

Teksa po përgatitet për ‘reality show’ që do të drejtohet nga ajo, Luana ka marrë shumë komente pozitive lidhur me paraqitjen e saj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...