Alarmi i rremë “ngre në këmbë” policinë e Shkodrës, u njoftua për përplasje me armë pranë stadiumit

Policia e Shkodrës është “ngritur në këmbë” kete te premte paradite pasi salla operative është një njoftuar se në vendin e quajtur “Rruga e Gjere” më afërsi të stadiumit ka ndodhur një përplasje me armë zjarri.

“Blutë” kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes, por ka rezultuar se ka qenë një alarm i rremë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...