Produksioni na gënjeu sy për sy, Efi u nxjerrë MASHTRIMIN sheshit

Efi Dhedhes

ishte një nga personazhet

që spikati më shumë gjatë ‘Big Brother VIP Albania’.

Ajo arriti që të shkonte deri në finale, mirëpo u rendit e treta, por nuk doli pa asgjë.

Gjatë natës finale, asaj iu premtua se do të ishte imazh i ‘Lori caffe’, një mundësi shumë e mirë për Efin.

Por, kur kanë kaluar muaj nga përfundimi i kësaj experience, Efit ende nuk iu është plotësuar kjo ‘dhuratë’. Pikërisht, për këtë gjë ajo u pyet sot nga ndjekësit, por mesa duket as ajo nuk është e qartë se çfarë po ndodh.

‘Nuk e di akoma po pres përgjigje’- u përgjigj Efi një pyetje që kishte të bënte me këtë projekt.

E mesa duket, as Efi nuk është e qartë se çfarë po bëhet me dhuratën që iu ofrua, por nuk iu plotësua!

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...