Nga gëzimi në tragjedi, 32-vjeçari italian festoi ditëlindjen me shokun në Sarandë para se të humbnin jetën në aksident

Vincenzo Tizzano, 32 vjeç, ishte në Shqipëri me mikun e tij, Domenico Gritto, 24 vjeç për pushime dhe për të festuar ditëlindjen.

Mediet italiane shkruanë se pak para se të humbiste jetën së bashku me mikun e tij Domenico Gritto, Tizzano ishte duke festuar ditëlindjen.

Fotot dhe rrëfimet dëshmojnë momentet e tij ku falenderoi të gjithë miqtë për urimet.

Megjithatë, për fat të keq, pak orë më vonë jeta e tyre u ndërpre nga një 17-vjeçar, i cili po drejtonte një Mercedes të klasit C, pa patentë.

17-vjeçari tashmë i arrestuar, ndodhej në makinë me një adoleshent tjetër. Ngjarja ndodhir rreth orës 03:00 të mëngjesit në Sarandë dhe dy turistët përfunduan poshtë rrotave të makinës duke humbur jetën menjëherë.

Ata ishin duke udhëtuar me një motor “Honda” në momentin e tragjedisë.

Lidhur me këtë aksident tragjik reagoi edhe Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, ku njoftoi pezullimin nga detyra të Shefit të Seksionit të Policisë Rrugore në Komisariatin e Policisë Sarandë, nënkomisar Adriatik Shehu./Albeu.com.

Me këtë pije ju humbisni 10 cm nga beli juaj në vetëm katër ditë…

Uji me tranguj është një element kyç për bark të sheshte, e cila ishte krijuar nga dietologia Cynthia Sass. Kjo pije e shijshme mori...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më aktivë në rrjete sociale, ku ndan vazhdimisht episode nga përditshmëria e saj. Së fundmi, moderatorja ka ndarë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...