Jennifer Aniston merr çdo vit lule në “Ditën e Nënës” nga miku i saj Adam Sandler

Aktorja amerikane Jennifer Aniston ka pasur një luftë të madhe me infertilitetin e saj ndër vite. Pasi aktorja i hoqi të gjitha shpresat për t’u bërë nënë, miku i saj Adam Sandler i ka qëndruar pranë.

Në një intervistë të fundit, për “Wall Street Journal”, aktorja e njohur e filmit “Friends” tha se shoku i vjetër, Adam Sandler dhe bashkëshortja e tij, Jacky, i kanë dërguar lule çdo vit në festën e “Ditës së Nënës”, për ta mbushur sado pak boshllëkun e të mos pasurit fëmijë.

Aktorët kanë qenë shokë të mirë prej vitesh, pasi kanë luajtur bashkë jo vetëm në filmat “Murder Mystery”, por edhe në komedinë romantike “Just go With it”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...