Gati qirinjtë! Flor Mumajesi festoI datëlindjen e tij të…

Kantautori dhe këngëtari i njohur Flor Mumajesi sot feston datëlindjen e tij të 41-të.

Këngëtari mori disa urime nga kolegët dhe miqtë e tij, dy nga urimet e para në mesnatë i ka marrë nga dy shokët e tij më të mirë, Bruno dhe Klajdi Haruni.

Këngëtari është vlerësuar nga publiku për tekstet e këngëve të shumta, si edhe për zërin e tij të veçantë.

Përsa i përket jetës private, këngëtari është treguar gjithmonë i rezervuar, duke mos konfirmuar asnjë lidhje dashurie apo duke mos zbuluar asgjë rreth jetës së tij.

Ndërkaq mbetet për t’u mësuar vendi ku do të organizohet festa e datëlindjes.

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...