E kritikuan për fustanin e zi te dasma e kunatës, reagon Einxhel: Vetëm në Shqipëri ngjyra e fustanit tregon…

Pak ditë më parë, Dagz martoi motrën dhe sigurisht në dasmë ishte bashkë me Einxhelin, e cila mori vëmendje me fustanin. Komentet për fustanin e Einxhelit ishin të shumta, ku disa shpreheshin kritikë për këtë zgjedhje.

Sot përmes një videoje në Insta Story Einxhel ka sqaruar publikun se zgjodhi fustan të zi për shkak të formave trupore. Ajo jep edhe një mesazh duke thënë se ngjyra e fustanit nuk përcakton respektin dhe dashurinë ndaj kunatës.

“Kam zbuluar se Shqipëria është vendi ku respekti ku dashuria tregohet nga ngjyra e fustanit.

Nuk e di kush është ngjyra që mund të tregosh dashuri dhe respekt, por unë jam me atë që tregohet me vepra dhe jo me ngjyrën e fustanit. Njoh shumë kunata që kanë veshur fustan të kuq e që nuk durojnë njëra-tjetrën. Ndaj më mirë fustanin e zi e ta dua kunatën time.

Të shtojmë se ngjyrën e zgjodha nga halli, doja lejla por format e mia trupore nuk ishin gati, dhe kunata më sugjeroi të ziun”, tha Einxhel.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...