Teksa Eduardi punon, Arbana i vë këmbët mbi tavolinë…

Moderatorja shumë e dashur për publikun Arbana Osmani ani pse është nuk e pranishme në ekran ajo në mediat sociale është tejet aktive.

Ajo ka postuar në ‘Instagram’ një foto ku shihet në tavolinën e punës afër bashkëshortit të saj.

Kjo ka rënë në syrin e ndjekësve duke e cilësuar se ia bën më të lehtë punën Eduardit.

Kujtojmë se çifti i njohur ketë vit realizuan ceremoninë e martesës së tyre.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...