Me shalqi në aeroportin e Brindisit, fotoja bën xhiron e rrjetit

Punonjësit e aeroportit të Brindisit në Itali janë çuditur kur kanë parë një shalqi.

Duket se personi që ka vendosur frutin në vendin e bagazheve ka dashur të marrë me vete një kujtim të shijshëm nga Pulia.

Kryetari i bordit drejtues të Aeroporti di Puglia, Antonio Vasile e dha lajmin bashkë me një foto në Facebook, sipas Tgcom24.

“E kuptoj, betohem e kuptoj që doni të sillni pak Pulia në shtëpi kur të ktheheni, nga pushimet tuaja, por a nuk e ekzagjerojmë?”, shkruan ai krahas fotografisë.

Fotoja u bë menjëherë virale, por disa përdorues kanë theksuar se e njëjta foto është bërë në vitin 2021 në aeroportin e Catanias. Komentet që e shtynë Presidentin Vasile të fshinte postimin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...