Luiz Ejlli sërish në telashe? Përballet me policinë dhe habit me veprimin epik

Duket se fama nuk e ka ndihmuar këtë herë Luiz Ejllin, e cili është gjobitur nga policia, duke vërtetuar qartë parimin se para ligjit jemi të gjithë të barabartë.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shfaqet ish-banori i ‘BBV’ i cili është ndaluar nga policia bashkiake për shkak se ka parkuar makinën në vendin e gabuar.

Artisti shihet ta ketë marrë me shumë sportivitet gjobitjen nga policia, duke e pranuar gabimin e bërë, teksa buzëqesh.

Pas pushimeve që ka kaluar së bashku me Kiarën në Turqi, Luizi i është rikthyer përditshmërisë së tij, duke vijuar të marrë pjesë nëpër koncerte të ndryshme.

Nga ana tjetër, Luizi po përflitet se ka nisur xhirimet e këngës së tij të re, për të cilën deri tani nuk janë zbuluar shumë detaje.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...