Familjaret tregojne si humbi jeten 35 vjecarja pasi hoqi dhembin tek dentisti. La vetem 4 femije

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Malisheve ku mesohet se ka humbur jeten 35 vjecarja. Ajo ka shkuar te heq dhembin dhe me pas ka humbur jeten.

Leonora Shala nga fshati Ngucat i Malishevës jetonte ne Itali dhe pasi ka ardhur me pushimet ne Kosove ka shkuar tek dentisti per te hequr dhembin.

Familjaret kane treguar se 35 vjecarja ishte ne gjendje te mire shendetsore dhe nuk kishte probleme. Ne momentin kur ajo ka marre anestezi gjendja e saj eshter perkeqesuar.

Cdo gje ka ndodhur shume shpejte dhe ajo ka nderruar jete tek dentisti.

Leonora ishte nene e kater femijeve.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...