Dikur të lidhur, Ledri i bën komentin ngacmues Dafinës por pendohet dhe e fshin direkt

“T’i kom dhon krejt” dhe “M’i ke dhon krejt”, janë dy rreshta nga këngët e reja të Dafinës dhe Ledrit që po bëjnë namin në rrjet. Shumë fansa vunë re që kënga e re e Dafit në bashkëpunim me Elgit Dodën e titulluar “Si mua”, kishte një pjesë teksti të ngjashme me një varg të Ledri Vulës. Kjo u mor si ngacmim i Dafinës ndaj ish-it, Ledrit.

Duket se këtë e ka vënë re edhe Ledri, i cili i ka komentuar këngëtares në postimin e saj të fundit, duke e kthyer situatën me humor.

“T’i kom dhon krejt”– ishte komenti i Ledrit të cilin më pas e fshiu.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...