Capital T habit me reagimin e tij kur pyetet rreth modeles Adrola Dushit

Këngëtari Trim Ademi i njohur në publik me emrin Capital T dhe modelja e njohur Adrola Dushi, janë komentuar gjatë për një lidhje të mundshme mes tyre.

Edhe pse asnjëri nga të dy nuk ka konfirmuar zërat rreth kësaj marrëdhënie, ata janë parë shpesh në shoqërinë ë njëri-tjetrit, nëpër koncerte, por edhe jashtë Shqipërisë.

Së fundmi, disa vajza të pranishme në koncertin e Capital T e kanë pyetur rreth modeles se ku ndodhet, kur ai ka qenë duke performuar.

Capital T bëri reagimin epik, teksa përmes gjesteve tregoi se ajo është duke fjetur, duke na shtuar akoma më shumë dyshimet rreth raportit të tyre.

 

@edonaanode00

#adroladushi #capital #madshkoder #shkoderalbania🇦🇱 #tiktokalbania #like #fyp #viral @Capital T @Adrola Dushi #capitaltfans

♬ suono originale – 🤍🌸

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...