Alesia Bami “çmend” fansat me pamjet e fundit ku na tregon te gjithe gjo…

Alesia Bami është ndër moderatoret sportive më të ndjekura në rrjetet sociale.

Si gjithnjë, ajo nuk ngurron të provokojë me video dhe foto, teksa edhe këtë verë është shfaqur më seksi se kurrë gjatë pushimeve, të cilat ka zgjedhur t’i kalojë kryesisht në ishujt e bukur të Greqisë.

Mes postimeve të shumta të Alesias në “Instagram” tërheq vëmendje edhe një publikim i bërë në Paros, me bukuroshen shqiptare që shfaqet “topless”, ndërsa përdor një kapele për t’u mbuluar.

Si zakonisht nuk mungojnë pëlqimet dhe komplimentet e shumta nga fansat, të cilët madje e “shfrenojnë” fantazinë në komentet e tyre.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...