Zhytet në Palasë, Blendi Fevziut i ndodh ajo që nuk ia priste mendja (Video)

Gazetari Blendi Fevziu ka postuar në rrjetet sociale një video nën ujë gjatë zhytjes në Green Coast Resort në Palasë.

Gjatë zhytjes, gazetari ka gjetur 1000 lekë të rinj në fund të detit.

Pas publikimit të videos, me nuanca humori, Fevziu shkroi se është kontaktuar nga shumë shqiptarë, të cilët i kanë thënë se kartëmonedha është e tyre dhe ngre pyetjen “kaq shumë lekë humbkan në det në Shqipëri?”

“Pasi gjeta 1000 lekë nën det me shumë se 100 veta më kanë shkruajtur dhe thonë që i kanë humbur ata. Kaq shume lekë humbkan në det në Shqipëri?”-shkruan Fevziu në rrjetet sociale.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...