Upss! Policia Bashkiake nuk e kursen Luiz Ejllin, por reagimi që bëri për gjobën ishte… (Video)

Këngëtari i njohur Luiz Ejlli duket se nuk është kursyer aspak nga policia Bashkiake e Tiranës.

Në rrjet po qarkullon një video e këngëtarit ( e siguruar nga A2 CNN) ku shihet jashtë makinës së tij pranë policit i cili i jep fletën e gjobës që i kishte vendosur.

Vëmendje tërhoqi dhe qëndrimi i këngëtarit i cili duket se nuk e ka kundërshtuar aspak policin por e ka pranuar gjobën, teksa largohet me një buzëqeshje.

Mësohet se këngëtari kishte parkuar automjetin e tij në një hapësirë të rezervuar për taksitë në rrugën “Papa Gjon Pali II” në kryeqytet.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...