Roza Lati: E vetmja arsyeje se përse nuk i bëj bllok ‘ish-ave’ është…

Moderatorja dhe aktorja Roza Lati, njihet për natyrën e saj shpërthyese e pa komplekse.

Roza zgjedh të jetë shumë afër me ndjekësit e saj, duke postuar thuajse çdo ditë copëza nga përditshmëri e saj.

Së fundmi ajo ka postuar në “instastory”, një video ‘meme’ ku shkruhet:

Ishi ‘toksik’: A mund të më japësh edhe një mundësi?

Me:

Video ku shfaqet një vajzë teksa largon insektet.

Por krahas postimit moderatorja ka shkruar edhe “ E vetmja arsyeje se përse nuk i bëj bllok ex-ave është që ata të mund të shohin çfarë kanë humbur.

Jo se po kanë rrugë kalimi me m’shkrujt prap.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...