Ronaldo mesazh Fred De Palma për Jori Dellin: Na e mbaj mirë se ndryshe të vijmë aty e të…

Lidhja e Jori Dellit me reperin italian Fred De Palma ka qenë kryefjalë e mediave sociale këto ditë. Çifti po shijon disa ditë pushimi së bashkë në një arratisje ekzotike teksa kanë zgjedhur të kenë një romancë të ekspozuar ndaj syrit të publikut.

E kur të gjithë duket se kanë diçka për të thënë rreth kësaj lidhjeje, miku i Jorit, Ronaldo Sharka, i ka dërguar një mesazh në shqip partnerit të saj. Me nota humori dhe ironie ai i shkruan atij ta mbajë mirë Jorin dhe shton se nëse e bën të derdhë edhe një pikë të vetme loti shqiptarët do ngrihen në protestë.

Ai i thotë ta trajtojë me dashuri si princeshë dhe mos ta lëjë të stresohet për asgjë.

Dyshojmë që Fred të ketë mësuar shqip, por ndoshta Jori ia përkthen mesazhin e mikut të saj dhe ndoshta atëherë ai mund t’i kthejë një përgjigje Ronaldos.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...