Qëlloi me kallashnikov, 34-vjeçari shkoi të rrëmbente vajzën që dashuronte

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me arrestimin e 34-vjeçarit që qëlloi me kallashnikov në Skarapar.

Mësohet se shtetasi Luftim Tërpëllari më datë 20 gusht rreth orës 23:00 ka qëlluar me kallashnikov në drejtim të një banese në fshatin Potom.

Kjo banesë është në pronësi të shtetasit S. H., 61 vjeç.

Shkak për kētë ngjarje që mund të kishte pasoja tragjike është bërë lidhja që 34-vjeçari kishte me vajzën e 61-vjeçarit.

Por kjo e fundit prej një muaji i kishte shkëputur marrëdhëniet me Tërpëllarin pasi babai i saj nuk ishte dakord për lidhjen e tyre.

Nga ana tjetër Tërpollari nuk e ka pranuar diçka të tillë dhe ka shkuar në banesë me kallashnikov për të rrëmbyer vajzën me të cilën ishte i dashuruar.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...