Nuk e shpëtoi as fama! Luizi gjobitet nga policia, e pranon me një buzëqeshje

Mesa duket edhe fama nuk e ka ndihmuar këtë herë Luiz Ejllin, i cili është gjobitur nga policia rrugore.

Në një video virale e cila po qarkullon në rrjetet sociale, shfaqet këngëtari dhe ish-konkurrenti i BBVA2, i cili është ndaluar nga policia bashkiake për shkak se ka parkuar makinën në vendin e gabuar.

Artisti shihet ta ketë marrë me shumë sportivitet gjobitjen nga policia, duke e pranuar gabimin e bërë, teksa buzëqesh.

Pas pushimeve që ka kaluar së bashku me Kiarën në Turqi, Luizi i është rikthyer përditshmërisë së tij, duke vijuar të marrë pjesë nëpër koncerte të ndryshme.

 

@zonevip.al

Mësohet se këngëtari kishte parkuar automjetin e tij në një hapësirë të rezervuar për taksitë në rrugën “Papa Gjon Pali II” në kryeqytet. Në videon e shkurtër shihet teksa Ejlli nuk ka kundërshtuar policin për gjobën, por e ka pritur atë me buzëqeshje. #luizejlli #policia #policiabashkiake #tirana #shqiperia #albania #fans #people #police #viral #zonevip #fyp #fy #share #vidio #viraltiktok #fakesituation #fake #car #cars #parcing #parking

♬ Medalioni – Noizy & Stresi

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...