Eduart Grishaj bëhet për spital, Arbana Osmani nxjerr pamjet

Ylli i “Big Brother VIP Albania”, këtë verë është martuar edhe zyrtarisht me regjisorin Eduart Grishaj.

Çifti që tashmë kanë edhe dy fëmijë së bashku, jetojnë të lumtur në Tiranë.

 

Osmani, në faqen e saj në Instagram ka postuar momentet më pikante dhe të rëndësishme të kësaj dite në ikje. Gjatë javës, ndër të tjerash bashkëshorti i Arbanës ishte bërë për spital.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...