Shkojnë të hanë në restorant cifti cuditet cfarë gjenë brenda në sallatë

Nje cift ka shkuar te drekoj ne nje restorant ne Elbasan dhe kane porositur dhe nje sallate me rukola por ata jane shtangur kur po perzienin sallaten.

Ata gjeten nje krim te gjalle brenda ne sallate ku po ushqehesh me rukola.

Cifti eshte shtangur dhe kjo gje i ka bere pershtypje. Si eshet e mundur qe ne nje restorant llukozos sallata ka brenda dhe krimb? Apo kjo tregon qe sallata eshte bio?

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...