Megi Topalli ndan foto krah bashkëshortit, tregon pasionin e saj për…

Pas Luzi Ejllit, edhe ish-partnerja e tij Megi Topalli ka nisur pushimet e verës krah bashkëshortit të saj.

Margerita, e njohur si Megi vajza e ish-kryeparlamentares Jozefina Topallit ka ndarë ditën e sotme disa foto krah partnerit të saj, ku shihen teksa kalojnë orë pushimi me njëri-tjetrin.

Në ‘Instagram’, Megi na tregon edhe një pasion të sajën, për lundrimin ku shihet duke bërë xhiro me kajak.

Kujtojmë se para disa ditësh edhe këngëtari Luiz Ejlli u nis për pushime me partneren e tij, Kiara Titon në Bodrum, Turqi ku nuk munguan foto edhe nga çifti.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...