Luizi e akuzoi se gënjeu, flet Olsa Muhameti, zgjedh midis Kiarës dhe Borës

Kur nisi sezoni i dytë i “Kepit të VIP-ave”, në korrik ndodhi një përplasje mes autores Olsa Muhameti dhe Luiz Ejllit. Olsa tha gjatë një interviste se Luizi ka qenë disa herë në Turqi gjatë kohës që Kiara ndodhej me xhirime për “Kepin e VIP-ave” për ta suportuar..

Mirëpo, ky lajm u hedh poshtë nga vetë këngëtari duke e akuzuar Olsën si gënjeshtare.

Së fundmi Olsa është pyetur nga “Prive”, lidhur me këtë situatë dhe ajo ka preferuar të mos thotë asnjë koment. Ajo u pyet edhe cilën bashkëpunëtore ka të preferuar, Borën apo Kiarën.

Olsa tha se nuk mund të zgjedhë mes të dyjave megjithatë në fund duket se e bëri një zgjedhje duke thënë: “Po e lë më mirë, edhe pse dihet”.

Më parë Olsa e ka shprehur që me Borën ka marrëdhënie më të ngushtë duke qenë se ka bashkëpunuar prej kohësh, kështu që edhe përgjigja e saj dihet.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...