Lajm i mire. Ja dita ku rikthehen reshjet e shiut ne vendin tone

Shqiperia eshte serisht nen velen e te nxehtit afrikan. Por lajmi i mire eshte se nga dita e premte pritet qe temperaturat do te ulen serisht.

Meteorologet kane thene se nga e hena ne te enjte temperaturat te shkojne 40 grade por nga dita e premte pritet qe te rikthehet moti me vranesiar dhe reshje shiu.

Pritet qe nga dita e premte temperaturat te shkojne 32 grade dhe me vranesira ne vende malore dhe reshje te lehta shiu.

Ndersa fundjava pritet te kete mot me kthjellime.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...