Kiara Titos i ndodhi diçka shumë e papritur, kërkon ndihmën e të gjithëve

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se llogaria që përhapen videot e Kiarës në TikTok, nuk është e saj.

Ajo ka kërkuar që të gjithë ka kuptojnë që kjo llogari është e fansave dhe jo e saj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...