Fred De Palma më i dashuruar se kurrë me Jorin. I puth shputat e këmbëve!

Jori ka konfirmuar lidhjen e saj me reperin Fred De Palma. Tani çifti nuk i kursen as postimet e tyre bashkë duke u shfaqur shumë të dashuruar. Sot Jori ka treguar se ata kanë bërë edhe disa ditë pushime me njëri-tjetrin dhe ka postuar disa momente të tyre së bashku.

Në një prej fotove Fred duket se është i çmendur pas Jorit pasi i puth asaj edhe këmbët.

Në fotot e tjera çifti shfaqet duke pozuar së bashku apo të kapur dorë për dore.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...