Enca shpërthen në rrjet me sharje: ‘Këta k**** nuk janë…’. Me kë e ka këngëtarja?

Këngëtarja Enca Haxhia, pas disa kohësh pauzë, ka publikuar projektin e saj ”Albanian”, në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin.

Projekti u prit mirë nga ndjekësit e saj, e po shpërndahet masivisht në rrjetet sociale. Por, Enca ka bërë të ditur se kjo nuk do të jetë kënga e vetme qe ajo do të publikojë këtë verë, pasi po punon edhe në disa këngë të tjera. Pas këtij kthimi ajo duket se u ka hedhur një diss, disa nga kolegeve të saj.

”Këto ku**a nuk janë të lumtura që u ktheva, qëndroni të palumtura” ka shkruar ajo në një Instastory, duke ndezur dramat në showbizin shqiptar.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...