E PAPRITUR/ Burri i Arbana Osmanit bëhet për spital: Del fotoja…

Ylli i “Big Brother VIP Albania”, këtë verë është martuar edhe zyrtarisht me regjisorin Eduart Grishaj.

Çifti që tashmë kanë edhe dy fëmijë së bashku, jetojnë të lumtur në Tiranë.

Osmani, në faqen e saj në Instagram kë postuar momentet më pikante dhe të rëndësishme të kësaj dite në ikje, shkruan “Kosovarja”.

Gjatë javës, ndër të tjerash bashkëshorti i Arbanes qenka bërë për spital.

Moderatorja Arbana Osmani ka zbuluar për herë të parë më shumë detaje nga dasma e saj.

Ajo ka publikuar një kolazh fotosh nga aparati i saj celular. Aty duken foto të ndryshme nga ceremonia e saj e dasmës dhe jo vetëm.

Përveç kësaj, moderatorja ka publikuar edhe disa foto të tjera, ku tregon si e ka kaluar javën. Mes tyre shihet edhe një foto e bashkëshortit të saj, Eduart Grishaj, i cili ndodhet në një krevat spitali.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...