Pushuesi nga Kosova shtanget nga cmimet ne plazhin e Durresit dhe i krahason me Greqin. Video

Nje pushues nga Kosova ka shkuar me pushime ne Greqi dhe ka mbetur shume i kenaqur pasi cmimet ishin shume te lira ndersa ne pasi shkova ne plazhin e Durresit cmimet ishin me te larta dhe kualiteti ishte me i ulet.

Pushuesi nga Kosova eshte shprehur se cmimet jane me te shtrenjta ne Shqiperi pasi nje shtepi ne Durres ishte 140 euro ndersa ne Greqi ishte 100 euro.

Ne Durres shtepia ishte e rrethuar me pallate ndersa ne Greqi shtepia ishte e rrethuar me lule.

Ai eshte shprehur se Kosovaret vitin tjeter do te kene per destinacion vende te tjera pasi Shqiperia ka cmime me te larta dhe standart me te ulet. Per me shume shikoni videon.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...