Megi Pojani zë vendin e Eno Popit si moderatore?

“Dancing With the Stars” u rikthye vitin e kaluar pas shumë kohësh mungesë. Me pjesëmarrjen e personazheve të shumta, në fund triumfi i takoi Sara Hoxhës. Jemi në prag të sezonit të ri televiziv dhe formati i kërcimit pritet të vijë shumë shpejt në “Top Channel”. E në media ka nisur të aludohet për yjet që do jenë pjesë e tij, ashtu si edhe për anëtarët e jurisë.

Së fundmi, aludohet se do ketë ndryshime edhe me moderatorët. Teksa Bora Zemani do jetë sërish prezantuese e spektaklit të kërcimit, thuhet se Eno Popi nuk do jetë më krah saj. Sipas “Kryefjala.com” vendin e tij do e zëjë Megi Pojani, e cila do qëndrojë këtë vit në “Gold Room”.

Një vit më parë ajo mori pjesë si konkurrente duke arritur deri në finale. Pas DWTS, Megi moderoi “Big Brother VIP Fan Club”.

Është aluduar se pjesë e programit do të jenë edhe Eni Shehu, Enxhi Nasufi, Sara Karaj, Efi Dhedhes. Deri tani nuk ka pasur konfirmime nga asnjëri prej tyre.

Sakaq, lidhur me jurinë, thuhet se Valbona Selimllari do jetë sërish pjesë e saj. Krah me ish-Missin do të jetë Lori Bala, balerinë dhe koreografe që ishte pjesë e programit në edicionin e parë si konkurrente, bashkë me Salsano Rrapin. Për rikujtesë, Lorit iu ofrua karrigia e jurisë live gjatë programit vitin e kaluar.

Nga ana tjetër, nuk dihet nëse krah tyre, do të jenë sërish Mand Peza, Kledi Kadiu apo Dalina Buzi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...