Ilir Shaqiri rikthehet në Top Channel, ja në cilin emision do ta shohim së shpejti

Vjeshta po vjen e bashkë me të pritet të fillojë edhe sezoni i dytë i “Dancing with the Stars” në Top Channel. Përpos emrave të konkurrentëve, publiku ka qenë kurioz edhe për jurinë.

Sara Hoxha, Lori Balaj janë dy nga vajzat që do shohim në juri. Kryefjala bën të ditur se në juri do shohim edhe Ilir Shaqirin.

Kledi Kadiu e ka refuzuar ftesën për të qenë sivjet pjesë e spektaklit.

Po ashtu edhe Valbona Selimllari ka konfirmuar se do të jetë sërish pjesë e jurisë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...