Të afërmit ndezën qirinj, varrezat përfshihen nga flakët

Varrezat në Gjirokastër janë përfshirë nga zjarri ditën e shtunë, ku mësohet se shkak janë bërë qirinjtë e ndezur nga të afërmit e personave që prehen në varreza.

Ndërkohë, vatra e zjarrit ka marrë përmasa të mëdha aq sa është dashur angazhimi i një pjesë të mirë të repartit zjarrfikëses.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...