Pas ndarjes, ish-banorja e BBV shfaqet me pushime e shoqëruar me…

Pas disa javëve punë me sete fotografike në disa shtete europiane, ish-banorja e Big Brother VIP Kosova Gresa Hoti ka nisur pushimet. Gresa është në Greqi, nga atje ku është shfaqur krah një mashkulli.

Fotoja e postuar nga vetë modelja ka bërë që të supozohet se kush është mashkulli që po e shoqëron në pushime.

Por nuk kemi të bëjmë me një të dashur të ri pas ndarjes nga Andi. Mashkulli në foto është një nga miqtë e ngushtë italian të Gresës.

Kujtojmë se prej ndarjes, Gresa e Andi nuk kanë folur publikisht.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...