“Ishte i pari për mua, më bleu iPhone”/ Vajza nga Laçi rrëfen dramën e jetës, ja cfarë më bëri

Dashuria e parë për një 18-vjeçare nga Laçi ka rezultuar një zhg ënjim, pasi njeriu që kishte në krah në fakt ishte i martuar dhe kishte edhe fëmijë.

Kjo është historia e saj e rrëfyer. Shkrimi i vajzës:

Përshëndetje! Jam një vajzë nga Laçi. Deri dy javë më parë isha femra më e lumtur në botë.

Tani po vuaj tm errësisht fort. Njoha da shurinë e jetës kur shkoja të ndihmoja kushëriren me shit në dyqanin e saj.

Aty njoha B. Sa herë vinte blinte shumë gjëra dhe më thoshte të merrja ç’të doja.

Ishte i veshur mirë fort, dhe vinte era parfum. Një ditë më fton për kafe e pranoj direkt se mezi po prisja.

Mbaj mend atë ditë shkuam në Shëngjin dhe më puthi e kaluam super krejt.

Pas dy takimesh vendosa të pranoja të bëhesha e tija.

Më thoshte që më da shuronte e do më merrte për nuse sa të mbarojë shkollën. Më trajtonte si princeshë.

Më ka ble Iphone. Që nga xhinset e deri tek lyrjet e flokëve të gjitha.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...