Fallxhorja nga Pogradeci jep “recetën” për të ngelur shtatzënë: Burri të këndojë kur…

Shumë vajza e gra kur janë të dësh përuara kërkojnë të dinë fatin, kjo është edhe arsyeja që shpesh i drejtohen fallxhoreve.

Emisioni BOOM infiltroi dy vajza me kamera të fshehtë, të cilat u drejtuan te një fallxhore në Pogradec.

Vajza e parë thotë se i dashuri i saj ka dy muaj që nuk kryen marr ëdhënie s.k suale me të, ndërsa vajza tjetër ka pesë vite që ishte martuar dhe nuk mbetet shtatzënë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...