Elhaida Dani dhe Ledian Agallijaj ndajnë momente romantike nga pushimet në Greqi

Artistja Elhaida Dani dhe balerini Ledian Agalliajn, kanë ndarë disa momente nga pushimet e tyre në Greqi.

Ata duken të lumtur në praninë e njëri tjetrit, ku duket që janë në një restorant.

Dyshja u njohën në spektaklin “Dancing With the Stars”, ku Lediani ishte shoqëruesi i këngëtares.

Edhe pse ishin ndër më të preferuarit, ata nuk mundën të rrëmbejnë fitoren, duke u pozicionuar në vendin e dytë.

Ata e konfirmuar romancën e tyre në spektaklin që u transmetua në Top Channel, ndërsa morën edhe shumë kritika, por kishte sigurisht edhe mbështetës së tyre.

Çifti ende vazhdojnë të jenë të lumtur pranë njëri – tjetrit ndërsa as fushat e tyre profesionale nuk i kanë lënë pas dore.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...