Cifti nga Italia cuditet nga fatura se sa kushtojne shezlonget ne Sarande

Nje cift nga Italia ka ardhur ne Sarande per te kaluar pushimet por eshte shume i kenaqur nga qyteti nga plazhi dhe nga qetesia.

Por ajo qe i ka bere pershtypje eshte fatura e shezlongut qe ka kushtuar 10 mij leke.

Ne fature shkruhet 3 shezlong nga 10 mije leke. Kjo fature i ka cuditur italianet por jane shume te kenaqur qe kane ardhur te vizitojne Shqiperine pasi plazhi dhe njerezit jane shume te mire.

Jemi te befasuar nga mikpritja

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...