Beyonce dhe Elvana me të njëjtin fustan, por kush e veshi e para

Beyonce dhe Elvana Gjata janë shfaqur me të njëjtin fustan. Fustani është stiluar nga Valdrin Sahiti dhe të parës ia kemi parë Elvanës në koncertin “Dekada”.

Pas këngëtares shqiptare, edhe Beyonce e ka zgjedhur fustanin për ta veshur në turneun e saj.

Të dyja vajzat duken shumë elegante me fustanin e zi, me dekoltenë e hapur në formë U-je dhe me pupla të bardha mbi supe.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...