Si rrallë herë, Olta Gixhari publikon video romantike me bashkëshortin e saj

Një ndër personazhet më të komentuara si dhe një nga figurat kyçe të lojës në Big Brother VIP Albania 2, ishte padyshim aktorja e njohur, Olta Gixhari.

Ajo po vazhdon ta ketë vëmendjen e publikut, ani pse loja ka mbaruar muaj më parë.

Publiku gjithmonë ka qenë mjaft kurioz të di më shumë për jetën e saj personale, pasi e njëjta ka vite që është e martuar, por asnjëherë nuk ka publikuar imazhin e plotë të bashkëshortit të saj.

Siç duket, aktorja ka filluar të shpërndaj me ndjekësit pak më shumë nga kjo sferë. Së fundmi ajo po shijon pushimet në jugun e Shqipërisë së bashku me bashkëshortin e saj me të cilin ka publikuar një video mjaft romantike.

Të dy shihen duke notuar me shpejtësi te njëri-tjetri, ku sapo arrijnë shkëmbejnë një përqafim të ngrohtë.

 

Kanalet kulluese dhe përmbytjet/ Në Trush të Bërdicës kanali kullues i papastruar prej vitesh

Në disa njësi administrative të Bashkissë Shkodër është vërejtur se gjatë kohës me reshje nga mospastrimi i kanaleve kulluese përmbytjet kanë qenë të pashmangshme...

Zbulohet “molla e sherrit” mes Luizit, Arbanës dhe Eduardit

Fituesi i spektaklit televiziv "BBV2", Luiz Ejlli ka qenë një ndër këngëtarët më të kërkuar këtë sezon veror. Gjithashtu, ai u bë pjesë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Ermal Fejzullahu ka anuluar dy koncerte në Itali. Lajmin...

FOTO/ Me një vajzë në krahë, Luizi zbulon se kush e bën biond

Fituesi i edicionit të dytë, të spektaklit televiziv "BBV",...

Luana Vjollca në një darkë romantike, por kush është fatlumi?

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes...

Zbulohet “molla e sherrit” mes Luizit, Arbanës dhe Eduardit

Fituesi i spektaklit televiziv "BBV2", Luiz Ejlli ka...