Shkon të shikojë Butrintin. Qytetari cuditet sa shtrenjt kushton nje Red Bull

Shqiperia kete vit ka pasur nje ardhje te madhe ne turisteve por cmimet jane shume te shtrenjta dhe te gjithe po ankohen.

Keshtu ka ndodhur diten e sotme dhe ne Butrint ku nje pushues ka blere nje Redbull por kur ka pare fature pushuesi eshte cuditur.

Nje Redbull kushton 7 mije leke. Ai ka derguar kete denoncim ne redaksin e JOQ.

Qefi modh me pa Butrintin se ka shum histori po qefi me i madh kur pagujtem red bullin 7000 lek turp i madh. Me lire ben bileta e hyrjes

A ja vlen te pish nje Redbull me cmimin 7 mije leke ne Butrint?

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...