Në pritje të djalit, Xhensila tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur (Foto)

Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin e bukur ata e konfirmuan në ditëlindjen e pestë të Ajkës, duke zbuluar edhe gjininë. Çifti do bëhet me djalë dhe Ajka me një vëlla.

Së fundmi Xhensila ka treguar për herë të parë barkun e rrumbullakosur teksa shfaqet në një video me të bijën.

Të dyja janë veshur njësoj me xhinse, teksa këngëtarja ka marrë pozicion për të treguar barkun në muajin e shtatë të pritjes së ëmbël.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...