Gotën mbi kokë e shaminë në dorë, Dua Lipa e ‘djeg’ me vallen shqiptare nga Jugu: Hajde luj qyqek…

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa nuk ngurron herë pas here t’i tregojë botës prejardhjen e saj shqiptare.

Nga pushimet në jug të Shqipërisë, Dua ka publikuar disa foto dhe video familjare.

Në një prej videove të postuara në Instagram, Dua shihet duke kërcyer dhe kënduar këngën “Hajde luj qyqek”.

Dua e ka shijuar aq shumë këtë moment, sa ka vendosur një gotë me alkool në kokë dhe me shaminë e bardhë ndër duar, i ka treguar dhe njëherë botës traditën shqiptare të festës dhe valles.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...