Cifti italian vjen per pushime ne Ksamil. Cuditen si e gjejne detin ne mengjes…

Cifti nga Italia vjen te kalojë disa ditë pushimet në Ksamil në “Maldivet Shqiptare” por kur janë futur të lahen në det ata kanë parë që në det kishte luge plastike, cigare, gota plastike dhe kjo e ka habitur ciftin italian.

Si ka mundesi qe nje det kaq u bukur sa ai i Ksamilit te kete mbetje plastike pastertia duhet te jete primare kur ben pushime ne det. Nuk besoj se Itali, Greqi apo plazhe te tjera ne europe te kete mbetje plastike si tek ne.

 

A shihni një person të tretë në këtë foto?

Një iluzion optik viral që fsheh fytyrën rrëqethëse të një gruaje është shfaqur në rrjetin social X, dhe njerëzit po përpiqen ta gjejnë atë. Iluzioni...

Horoskopi ditor, ja cfare parshikojne yjet per ju…

DASHI Të dashuruarit do kalojnë një ditë të mbushur me debate. Xhelozia do jetë pika më e dobët e tyre. Beqarët do kenë vetëm mundësi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...