Antonela publikon pamje provokuese nga pushimet e saj në mal

Antonela Berisha po kalon disa ditë pushimi në malet e bukura të Shqipërisë.

Si shpeshherë, këngëtarja shqiptare di të jetë edhe provokuese në paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

“Në ato male rripa rripa”, shkruan Antonela në përshkrimin e fotove ku tregon linjat trupore.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...