Tmerr në ajër/ Piloti vdes gjatë fluturimit

SHBA- Dramë gjatë fluturimit. Një pilot i Latam Airlines, i cili u nis nga Miami për në Santiago de Kili, pësoi atak kardiak gjatë fluturimit dhe ndërroi jetë menjëherë. Bashkëpiloti bëri ulje emergjente në qytetin e Panamasë, duke arritur mrekullisht në Aeroportin Ndërkombëtar Tocumen, ku mjekët konfirmuan vdekjen e tij. Avioni, një Boeing 787, u ngrit të hënën në mbrëmje nga Miami me 271 pasagjerë në bord.

Kapiteni u sëmur rreth një orë pas nisjes së fluturimit LA505. Kolegu deklaroi se gjatë fluturimit u miratuan të gjitha protokollet e sigurisë për t’i shpëtuar jetën dhe tha se ishte shumë i prekur nga vdekja e pilotit, i cili gjithmonë ka spikatur për cilësitë e tij, shkruajnë mediat e huaja.

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...